Apartament stworzony dla osób, które chciałyby odpocząć od wakacyjnego zgiełku

Mechelinki to apartament przeznaczony dla osób, które chciałyby odpocząć od wakacyjnych tłumów. Nastrojowe oraz kompletnie wyposażone mieszkanie spełnia oczekiwania wielu osób. Każdy z gości może w tym miejscu przyszykować sobie dania, pić kawę, zobaczyć film lub przygotować relaksującą kąpiel. Komfortowe łóżka pozwalają wypoczywać po dniu spędzonym na zwiedzaniu.

A jeśli ktokolwiek chciałby w tym miejscu przyjechać w podróż służbową to również ma taką możliwość. Może w tym miejscu w spokoju pracować, a wieczorami chodzić po plaży, do jakiej piechotą dojdzie w niecałe 4 minuty. Wszystkie udogodnienia oraz nowoczesne wyposażenie sprawią, że czas w tym mieszkaniu wszyscy będą wspominali bardzo przyjemnie. Można będzie doskonale odpoczywać nad Morzem Bałtyckim. Mechelinki to mała miejscowość zlokalizowana w pobliżu Rewy oraz Gdyni.

Dlatego to dobra opcja dla osób, które nie lubią spędzić czasu wolnego w dużych miejscowościach wypoczynkowych. Gustownie urządzone mieszkanie będzie idealną alternatywą dla dużego obiektu hotelowego. Wszechstronnie wyposażone mieszkanie da szansę komukolwiek odpoczywać w taki sposób jak preferuje najbardziej: w mieszkaniu można będzie spędzać mniej lub więcej czasu, w zależności od ulubionego stylu odpoczywania.

Jeśli natomiast aura nie będzie sprzyjająca, to można spędzić czas na większym tarasie. Żeby zarezerwować pobyt, należy kontaktować się z właścicielami, pod numerami telefonów: 601 991 980, 601991980 oraz +48601991980. Dane firmy wynajmującej apartament to: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ funkcjonującej pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Właściciel MARIO COMPANY ma jeszcze apartament w Gdyni, prowadzony na równie imponującym poziomie.

Z tego powodu opłaca się mu ufać i zdecydować się na pobyt w luksusowym oraz spokojnym apartamencie. Mieszkanie przeznaczono dla 8 osób. Metraż mieszkania wynosi 108 metrów kwadratowych.