Dezynfekcja realizowana przez firmę BIOS

Oferta przedsiębiorstwa BIOS dla przedsiębiorców obejmuje podobne usługi jak w przypadku klientów indywidualnych. Dotychczasowo na usługi jakimi są zwalczanie prusaków karaluchów zdecydowane były: zakłady produkcyjne w branży spożywczej, zakłady przemysłowe, zakłady komunalne, spółdzielnie mieszkaniowe, szkoły, przedszkola, placówki oświatowe, zakłady gastronomiczne, zakłady żywienia zbiorowego, zakłady przetwórstwa rolno – spożywczego, fermy drobiu, magazyny zbożowe, placówki służby zdrowia, punkty sprzedaży, hurtownie, hotele i pensjonaty, piekarnie i cukiernie oraz obiekty użyteczności publicznej.

Usługi dezynfekcji, dezynsekcji oraz usługi usuwania szkodników dedykowane przedsiębiorcom są z większą częstotliwością realizowane niż dla klientów prywatnych. Przyjazne dla środowiska, efektywne i bezpieczne mocno oddziałują na czystość w zakładzie pracy oraz okazują się niezbędne w czasie okoliczności kryzysowych.

Specjaliści z BIOS od dwudziestu lat są bezkonkurencyjni na rynku. Każda dezynfekcja w budynkach w jakich jest to wskazane przywróci czystość mikrobiologiczną w otoczeniu. Jeżeli zaś przedsiębiorca zmaga się ze szkodliwymi insektami, może korzystać z usługi dezynsekcji. Pozostałe usługi z jakich mają możliwość korzystać przedsiębiorcy to: usunięcie gniazd os oraz szerszeni, zwalczanie pluskwy domowej, odkomarzanie i zwalczanie much, usuwanie alergenów, zwalczenie prusaków i karaluchów oraz osuszenie i odgrzybianie obiektów.

W hotelach substancje wywołujące alergię usunięte są przy zastosowaniu nowoczesnej techniki Allergoff PRO. To pozwala wyciszyć alergeny kurzu. nawet na pół roku. Jeżeli ktoś po raz pierwszy korzysta ze świadczeń wskazanej firmy to może dowiedzieć się sporo na temat współpracy z witryny internetowej. Oferta dla klientów biznesowych jest osobno przedstawiona, dlatego nie trzeba tracić czasu na poszukiwania. Można również konsultować się z pracownikami, którzy dokładnie będą prezentować usługę na jakiej będzie zależało klientowi i dookreślą, ile czasu zajmie jej wykonanie. To pozwala szybciej podejmować decyzję o zdecydowaniu się na współpracę.