Indywidualnie wykonywane projekty wnętrz w obrębie realizacji pod klucz

Profesjonalne projektowanie wnętrz komercyjnych to specjalność działającej na terenie Warszawy pracowni ZEN. Jest to punkt, w jakim opłaca się złożyć projekt, bo w krótkim czasie można będzie nabrać przekonania, że pracujący w tym miejscu architekci wnętrz świetnie znają się na swojej pracy. Nie tylko zrobią wszystko zgodnie z zasadami, lecz też będą kreatywni.

Specjaliści mają spore doświadczenie w projektowaniu wnętrz komercyjnych, a dotychczasowe realizacje można sprawdzić na ich stronie internetowej. Można przykładowo przeglądać projekty salonów fryzjerskich, pubów, salonów sprzedaży z dowolnej branży, czy części wspólnych apartamentów. Renomowany architekt wnętrz ma na względzie to, żeby każdy projekt był innowacyjny.

Klient w czasie pierwszej rozmowy powinien precyzyjnie przedstawić, co jest dla niego ważne i jaka z grup docelowych będzie robiła użytek z jego obiektu. Na takiej podstawie architekci stworzą projekt jaki spełni wszystkie wymagania. Będzie to projekt 4D albo prezentujący się jako wirtualny spacer 360 stopni. Technologia wirtualnej rzeczywistości daje szansę na przyjrzenie się z bliska proponowanym rozwiązaniom i pozwoli dostrzec wszystkie szczegóły konkretnej inwestycji.

Taka koncepcja pozwala też na wprowadzanie zmian różnego rodzaju, by wszystko było spójne. Ze względu na to też architekci mogą jeszcze bardziej rozumieć, na czym zależy klientom. Z oferty pracowni mogą korzystać klienci z całej Polski. ZEN ma sporo doświadczenia w pracy na odległość, dlatego można decydować się nie tylko na wykonanie projektu, ale też na usługę wykonania elementów umeblowania na zamówienie. Pracownicy ZEN współpracują z najlepszymi stolarniami w kraju a także z dostawcami wysokiej jakości systemów, co daje okazję na kompletne wyposażenie mieszkania. Meble będą wykonane z zastosowaniem najlepszych materiałów wykończeniowych i okażą się trwałe przez wiele lat.