Właściwości tynku akrylowego, oferowanego przez przedsiębiorstwo GREINPLAST

Solidne tynki do robienia elewacji zewnętrznych oferuje firma GREINPLAST. Tynki akrylowe posiadają wyjątkowe właściwości, pozwalające na uzyskiwanie jak najlepszych efektów. Udostępnione tynk akrylowy można bez problem nakładać. Tynk powstały na podstawie innowacyjnych technologii będzie nadawać się do położenia na różnych podłożach mineralnych: betonie, tynku cementowym, tynku cementowo – wapiennym, wapienno – cementowym, wapiennym oraz wielu innych.

Tynk akrylowy można nakładać po dwudziestu ośmiu dniach od położenia podłoża. W dodatku ten typ tynku bardzo dobrze sprawdza się jako wyprawa tynkarska na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń GREINPLAST, po minimum trzech dniach od ich zrobienia. Wskazany wyrób to spójny element kompletu wyrobów w systemach ociepleń GREINPLAST EPS i EPS – ETA. Paleta barw jest udostępniona przez wytwórcę i można się z nią zaznajomić na witrynie www.

Kiedy kupujący mają takie życzenie, mogą być zrealizowane zlecenia indywidualne pod względem barwy tynku. To daje gwarancję, że niezależnie od tego, jaką się przewidziało kolorystykę dla elewacji, można spodziewać się, że z pomocą danej firmy da się to pozyskać. Tynk akrylowy sprzedawany jest w opakowaniach 25 kilogramów. Kupujący interesujący jego kupnem mogą obeznać się z opisem na stronie internetowej. Do ich dyspozycji pozostają także: karta techniczna, karta charakterystyki, świadectwo radiacyjne oraz atest systemu.

W przypadku jakichkolwiek pytań można kontaktować się z działem obsługi klienta. Z uwagi na szybkość i łatwość aplikowania, tynk akrylowy stosuje się bardzo często. Warto zdecydować na ten konkretny wyrób, by mieć gwarancję jak najlepszej jakości. Z uwagi na to, że w jego formule znajduje się specjalna mieszanka środków biobójczych, ograniczony jest rozwój grzybów, glonów, mchów i porostów na powierzchni na jakiej taki rodzaj tynku jest umieszczony. Oznacza to, że nowoczesny tynk cienkowarstwowy może być nałożony w każdych okolicznościach.